מכונית אחת קטנה תקועה...איזה פקק? איזו חסימהֱ

10.12.2012 (12:00)
לא ייאמן..חשבתי לעצמי .25 דקות נשרכנו בפקק אדיר .זה היה דווקא בוקר יפה.השמש זרחה .וכהתחלנו לנסוע בכביש מעלה אדומים ,הייתי בטוחה שהיום זה יילך חלק.אבל ,כפי שאמרתי 25 דקות.של פקק מורט עצבים. ומה זה היה בסוף?
מכונית אחת קטנה תקועה.עמדה בצד ימין ..הנהג שם משולש אדום,מן הסתם,איזושהי תקלה.כולכם ודאי מכירים את התופעה . וחשבתי ...לא ייאמן ..מכונית אחת קטנה תקועה ...והרי לך
עשרות מכוניות שנשרכות אחריה ...עשרות אנשים מעוכבים ועצבניים ..חלקם יאחרו ליעדם..בגלל מכונית אחת קטנה. ואצלנו זה אחרת? מתברר שלא , חוקי היקום עובדים דומה.חסימה אחת קטנה ...אמונה מגבילה קטנה ...נדר שנדרנו עם עצמנו לפני שנים, בהיותנו ילדים עלול לחסום לנו כל כך הרבה נתיבים בחיים. הייתה לי תלמידה שבשום פנים ואופן לא יכלה ללמוד מתמטיקה .הייתה משתגעת בשיעורים והציונים שלה היו תמיד שליליים. :לאחר בירור ועבודת "המסע" התברר שפעם איזה מורה בתחילת הדרך אמרה לה "את ומספרים זה לא הולך ביחד" ומאז היא כמו חרתה זאת במוחה ,זה הפך למעין "נדר" ולא עזרו שיעורים פרטיים ,ושעות תרגול מרובות. רק אחרי שעשינו תהליך של שינוי הנדר וםליחה –היא הצליחה ואף עברה את בחינת הבגרות בהצלחה .
זה אחד מתוך עשרות מקרים. העניין הוא שלרוב החסימות הללו שקופות לנו , כלל איננו מודעים להם. זה מצריך רצון ועבודת מודעות והתבוננות..שמובילה לשינוי אמיתי . זה לגלות את שרש החסימה ואז...השחרור מדהים. פתאום יש כל כך הרבה אור ,פתאום נפתחת החסימה וה"תנועה מתחילה לזרום...
אני מזמינה אתכם לבוא לסדנת "מסע" לפריצת דרך
כי
כמה פעמים רצית להפסיק לעשן?
לעשות דיאטה?
למצוא בן/ת זוג?
להיות יותר רגוע.. להגיע בזמן?
ולא הצלחת?


...או ש...משהו עצר אותך?

לכולנו יש "חבלנים סמויים", אמונות ודפוסים מגבילים שמונעים מאיתנו לעשות את הצעד הבא.

בסדנה זו נצא למסע בהשראת ה"מסע", תוך שילוב של אימון, מדיטציה, ודמיון מודרך ועוד... שיובילו אותנו לחשוף ולשחרר חסימות, אמונות מגבילות, מתחים, לחצים ונחזור להזכיר לעצמינו מי אנחנו באמת.
לקריאת המלצות לחץ כאן
 
בקרוב......
                              


תמונה מוטבעת 1
                  היכן? במתנס מעלה אדומים
                    7 מפגשים בימי שני
                  החל מ17/12/10
               
              לפרטים נוספים לחצו כאן
                        
                    או לחצו כאן והרשמו  ואחזור אליכם
                   
                     או התקשרו לטלפון 0528134771
 
                    
  לחצו כאן והרשמו לקבלת 12 שיעורים לשחרור כעסים במתנה                                    


   יפה געש (M.A)
יועצת,(מאמנת ומטפלת מוסמכת,בשיטת "המסע"
מנחה סדנאות
0528134771
הוספת תגובה
RSS Feed 

חיפוש